Дилерський діагностичний прилад VIDA DiCE

Дилерський діагностичний прилад VIDA DiCE

Дилерський сканер VIDA DiCE для автомобілів Volvo. DiCE – Diagnostic Communication Equipment. Використовується з програмним забезпеченням VIDA all-in –one для встановлення зв'язку з автомобілем. Дозволяє виявляти і усувати можливі несправності машини, а також завантажувати програмне забезпечення

DiCE оснащений інтегрованим CARB кабелем, який підключається безпосередньо до діагностичного роз'єму автомобіля. DiCE працює від акумулятора.

Для зручності на пристрої передбачений складаний гачок, який дозволяє повісити обладнання, наприклад, на ручку автомобіля.

DiCE обладнаний чотирма світлодіодами, які інформують про роботу програмного забезпечення та стан передачі даних як через USB інтерфейс, так і через Bluetooth.

На одній стороні пристрою є вхідний роз'єм каналу передачі даних DC, до якого може бути підключений кабель акумулятора або адаптер на 12 В. Адаптер використовується при оновленні та усунення несправності DiCE.

 

ТОВ "Автопромтехно" – Запорізька соціальна мережа
maxim.zp.ua - Запорожская социальная сеть
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Регистрация сайта в каталогах, раскрутка и оптимизация сайта, контекстная реклама