Модуль збору даних OBD E08.8001 000 МСД-1 Економ

Модуль збору даних OBD E08.8001 000 МСД-1 Економ

Система збору даних діагностичних параметрів автомобіля. Вся діагностика автомобіля записується для подальшого аналізу на USB флеш диск. Зручне прикладне програмне забезпечення для перегляду параметрів в графічному і табличному вигляді. Можливість вивчити проблему діагностики, переслати файл розробнику системи, роздрукувати результати роботи по діагностиці, вивчити роботу системи. Підтримувані системи управління (сімейства контролерів і блоків управління) БОШ M154, Січень 5, Січень 7, M73 Мікас 7, Мікас 11, Мікас 12 (включаючи CNG-LPG) БОШ М797. БОШ МЕ1797 М74, М75 Постійне оновлення підтримуваних систем.

Для діагностики автомобілів тепер не потрібно витрачати час на пошук несправностей за допомогою тестера на справжньому автомобілі в автосервісі. Достатньо лише підключити систему збору даних та проїхати на автомобілі для того, щоб зберегти всі діагностичні параметри на USB флешку. Скорочення витрат при діагностиці на СТО, всі проблеми можна вирішити – передавши файл запису інженеру – диагносту. Записані параметри ви можете надіслати виробнику блоків, розробнику алгоритмів і калібрувань. Немає необхідності описувати проблеми ЕСУД словами (не їде, глухне, не заводиться, спалахує і гасне лампа MIL), досить запису діагностичних даних. При роботах з нестандартними системами управління з'являється можливість професійного підходу до вирішення будь-яких завдань. Пристрій підтримує стандарти калібрування та діагностики, що застосовуються на російських автозаводах.

Пристрій застосовується на ВАТ «АвтоВАЗ», ВАТ «ЗМЗ», ТОВ «НВП Элкар».

Завантажити "Керівництво по експлуатації" у форматіPDF

 

ТОВ "Автопромтехно" – Запорізька соціальна мережа
maxim.zp.ua - Запорожская социальная сеть
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Регистрация сайта в каталогах, раскрутка и оптимизация сайта, контекстная реклама